Portégé X20W-D, nejtenčí a nejlehčí firemní notebook 2v1 na světě

  • Elegantní, flexibilní hybridní přístroj navržený pro mobilní využití, maximální bezpečnost a spolehlivost
  • Plně využívá výkon 7. generace procesorů Intel® Core™ (U-Series), včetně technologie Intel® vProTM
  • Notebook, kterým podtrhuje Toshiba svůj závazek v oblasti profesionálních počítačů

Toshiba Europe GmbH představuje nejtenčí a nejlehčí notebook pro profesionální využití typu 2v1 na světě[1] – Portégé X20W-D, který naplno využívá možností 7. generace procesorů Intel® Core™ (U-Series). Tento vkusný hybridní přístroj charakterizují světle zlatavé panty, které umožňují otočit displej o 360° a transformovat ho z výkonného notebooku do podoby všestranného tabletu.

Portégé X20W-D obsahuje řadu bezpečnostních prvků a nabízí široké možnosti konektivity, výdrž na baterie až 16 hodin[2] a využívá pokrokové technologie nabíjení. Díky nim získávají uživatelé čtyři hodiny provozu po pouhých 30 minutách nabíjení a mohou být produktivní všude tam, kam je jejich práce zavede.

„Portégé X20W-D jsme vyvinuli v rámci našeho úsilí o vytvoření toho nejlepšího notebooku pro profesionální využití v malých a středních firmách, ale i ve velkých korporacích,“ říká Maki Yamashita, Senior Vice President , PC & Solutions EMEA společnosti Toshiba Europe GmbH. „Jsme přesvědčeni, že tento nejnovější přírůstek do rodiny Portégé je přístrojem, který optimálně kombinuje profesionální potřeby mobility a spolehlivosti a zároveň nabízí pokročilou úroveň bezpečnostních prvků a poskytne tak uživatelům potřebný klid.“

Výkon a elegance

Notebook Portégé X20W-D je tenký pouhých 15,4 mm a váží jen 1,1 kg. Profesionálním uživatelům nabízí flexibilitu notebooku, tabletu a poznámkového bloku v jediném elegantním přístroji v barvě Onyx Blue s panty Light Gold. Srdcem tohoto zařízení 2v1 s antireflexním displejem s ochranným sklem Corning Glass Gorilla® 4 a magneziovým šasi je výkonný procesor Intel® Core™ sedmé generace, který pro hladký a bezproblémový chod i za náročných podmínek doplňuje systém chlazení Hybrid Air Cooling Systém, výsledek vynikající inženýrské práce společnosti Toshiba.

Pokročilá mobilita a bezpečnostní prvky

Portégé X20W-D nabízí zabezpečení odpovídající profesionálním standardům. SecurePad™ s čtečkou otisků prstů a IR-kamera pro autentizaci obličeje s podporou Windows Hello a Intel® Authenticate chrání důležitá firemní data před zneužitím. Tyto funkce podporuje i vlastní integrovaný BIOS Toshiba, který přidává další vrstvu zabezpečení.

Hardware i BIOS byly vytvořeny v jedné společnosti, což eliminuje riziko zásahu třetích stran, které může učinit zařízení náchylnějším k útokům zvenčí. Lepší šifrování a bezpečné možnosti přihlašování zajišťuje Trusted Platform Module 2.0.

Zdokonalené užitné i zvukové vlastnosti

Potřeby profesionálních uživatelů jsou různorodé. Pro specifické nároky je Portégé X20W-D doplněn přesným stylusem AES s technologií WACOM, podsvícenou klávesnicí, která poskytuje pohodlnou práci za všech podmínek a také funkcí, jež eliminuje při práci s dotekovým displejem reakci na náhodné přiložení dlaně.

Přístroj je zároveň navržen tak, aby ho v dnešní mobilní době mohla IT oddělení jednoduše spravovat na dálku. To umožňuje nástroj Windows Management Instrumentation Interface z dílny Mirosoftu, dodatečná podpora Intel® Active Management Technology a také System Center Configuration Manager. Přes zabezpečené připojení mohou být tak snadno vyřešeny potenciální potíže, ať už je zaměstnanec ve své kanceláři nebo na cestách.

Tento notebook 2v1 poskytuje díky vestavěným stereo reproduktorům harman/kardon® a nadstavbě DTS Sound™ i přes malé rozměry prémiovou kvalitu zvuku. Exkluzivně vyladěné reproduktory přizpůsobují zvuk všem režimům natočení displeje a poskytují čistý a přirozený zvuk v jakémkoli prostředí – při profesionálních prezentacích i individuálních schůzkách.

Další zvýšení užitných vlastností Portégé X20W-D nabízí nová dokovací stanice Thunderbolt 3 Dock s řadou portů, včetně USB typu C, HDMI, DisplayPort, VGA a LAN. Pro zaměstnance, kteří tráví většinu času v terénu, poskytuje USB-C Travel Dock snadnou možnost připojení pomocí HDMI, VGA a LAN a USB 3.0. Obě varianty usnadňují práci a pomáhají eliminovat množství jednotlivých redukcí. Pro ochranu tohoto notebooku 2v1 na cestách bude k dispozici také na míru připravené ochranné pouzdro s integrovaným držákem pera.

Dostupnost

Portégé X20W-D bude na evropském trhu, na Středním východě a v Africe k dispozici od února 2017, na český a slovenský trh se dostane do konce prvního čtvrtletí tohoto roku.

[1] Údaj platný k 24.01.2017
[2] Měřeno pomocí Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark je ochrannou známkou Business Applications Performance Corporation.

Portege_X20W-D_008 Portege_X20W-D_beauty_004_logo Portege_X20W-D_convertible_function_beauty_win10 Portege_X20W-D_tablet_mode_002_logo_with_pen2