MANTA je první malou vířivkou s rohovou dispozicí, vznikla Čechům na míru

Středně velké, ale i malé koupelny, balkóny nebo terasy. Právě pro tyto prostory je určena vířivá vana MANTA z produkce brandu Canadian Spa. Na ploše pouhých 200 x 170 centimetrů nabízí dvě plnohodnotné masážní pozice a stává se tak první malou vířivou vanou s rohovou dispozicí na českém trhu. Není také bez zajímavosti, že vznikla přímo na přání českých zákazníků.

Jaké parametry musí splňovat vířivá vana, aby byla vhodná také do bytu, případně na balkon či střešní terasu? V první řadě je to hmotnost a dostatečně kompaktní rozměry. Ale také ekonomický provoz, který by neměl překročit 1 Euro denně a možnost napájení z běžné elektrické 230V sítě. Vířivá vana MANTA od Canadian Spa, kterou v ČR distribuuje SPA Studio, toto všechno splňuje.

Vana MANTA je plně uzpůsobena tomu, aby ji bylo možné instalovat do koupelen bytů, balkonů anebo střešní terasy. Plošné provozní zatížení nepřesahuje 280 kg/m2, osvědčená samonosná konstrukce THIX-FIX zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti.
Její rohová dispozice byla navržena tak, aby na co nejmenší ploše nabízela co největší množství funkcí. MANTA poskytuje jedno lehátko a jedno sedátko. Dohromady je vybavena 40 masážními tryskami ULTRA JETS včetně 14 trysek DRUM JETS pro perličkovou masáž a 14 trysek STORM MINI JETS pro intenzivní lokální péči. Provzdušňování vody obstarává 8 vzduchových trysek AIR JETS.

Technologický prostor vany skrývá to nejlepší, co daná kategorie nabízí. Řídící jednotku Balboa Water Group s řídícím panelem podporujícím vzdálené ovládání pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Od stejné značky jsou také úsporná cirkulační čerpadla a ekonomické topné těleso. Perličkovou masáž obstarává výkonný blower kanadské značky CG Air.

„Velice nás těší, že jsme na český trh mohli uvést vířivku, která zásadním způsobem doplní portfolio malých van,“ uvádí Jan Mikisek, obchodní ředitel společnosti S

Studio. „Rohová dispozice vany MANTA a její výbava vznikly na přání českých zákazníků. Zájem, který o vanu na českém trhu je, jasně prokazuje, že se nám je podařilo splnit. A to mne osobně velice těší.“
Vířivou vanu MANTA a také další modely vhodné do bytů lze vidět v showroomu SPA Studio na pražském Břevnově nebo na stránkách SPA Studia.