Longines Heritage Military spojují vojenský styl s osobitým charakterem

Švýcarská společnost Longines představuje hodinky Longines Heritage Military, které v sobě kombinují tradici, fantazii a populární military styl. Přestože model hodinek z počátku dvacátého století dostává novou tvář, zachovává si původní osobitý charakter a eleganci. Dominantním prvkem je matný číselník s 12 velkými arabskými číslicemi, které lze snadno přečíst i za zhoršené viditelnosti.

Longines rozšiřuje řadu hodinek Heritage Collection výrazným modelem, který je určen pro osobité muže. Longines Heritage Military jsou zárukou vyváženosti stylu a spolehlivosti, tedy vlastností, které tvoří základní pilíře značky, jež má ve znaku okřídlené přesýpací hodiny. Design hodinek vychází z modelu, který spatřil světlo světa v roce 1918 a patří k historické expozici muzea Longines v Saint-Imier.

Hodinky Longines Heritage Military charakterizuje robustní konstrukce, která odkazuje na vojenský styl a disciplínu. Nadčasový design vytváří kombinace hlazeného povrchu bytelného ocelového pouzdra s průměrem 44 mm a výrazné vroubkované korunky. Všech 12 číslic na matném černém číselníku je potaženo netoxickým fluorescenčním materiálem Super-LumiNova®. Tento prvek ve spojení s osobitým stylem ručiček „Breguet“ zajišťuje snadnou čitelnost i v podmínkách se zhoršenou viditelností. Číselník dále vhodně doplňuje malý číselník vteřin a ukazatel data, oba umístěné na pozici 6.

Srdcem hodinek Longines je samonatahovací kalibr L615.3 s výkonovou rezervou 42 hodin a estetickou dokonalost celku dotváří elegantní řemínek z černé krokodýlí kůže.

Cena modelové řady začíná na 43 460 Kč. Hodinářství Bechyně www.hodinarstvibechyne.cz

longines-heritage-military

longines-heritage-military-cosd