Balmain Classic R Grande – dokonalé hodinky pro páry

Některé páry jsou si navzájem souzeny. Přesně tak je tomu u nových klasických hodinek Balmain Classic R Grande, které jsou vyráběny ve dvou různých velikostech – pro ni a pro něj.

Nová kolekce hodinek Balmain Classic R Grande potěší ty, kteří chtějí být dokonale sladěni se svým protějškem, protože nabízí množství modelů ve dvou různých rozměrech. Všechny hodinky však mají několik typických znaků, díky kterým jsou nezaměnitelné. Patří mezi ně štíhlé římské číslice, moderní ručičky v barvě pouzdra, ukazatel data na pozici 6 a safírové sklíčko. Každý z modelů má svůj osobitý styl, ale přesto všechny spojuje jednotné klasické a elegantní provedení. Vybrat lze i vlastní barevnou variantu nebo pouzdro v kombinaci dvou barev.

Pro muže jsou určeny hodinky Balmain Classic R Grande Gent s průměrem pouzdra 41 mm. Vybírat mohou z celkem 19 různých modelů z ušlechtilé oceli, ve zlatém nebo rose gold provedení. Pouzdro je vždy z ušlechtilé oceli, barevné varianty jsou tvořeny tenkým odolným povlakem PVD. K pouzdru náleží odpovídající kovový tah z ušlechtilé oceli nebo z jemné černé či hnědé kůže s krokodýlím vzorem. Na číselníky byly použity kromě tradiční stříbrné a černé také moderní odstíny čokoládově hnědé, námořnické modré nebo bronzové.

Dámy mohou vybírat z celkem 22 variant hodinek Balmain Classic R Grande Lady s 30 mm pouzdrem, jejichž základní barevné možnosti kopírují modely pro muže. Navíc jsou v nabídce také číselníky v perleťovém provedení nebo s populárními květinovými motivy – arabeskami.

Všechny Balmain hodinky jsou vyrobeny ve Švýcarsku. V dámském provedení Classic R Grande Lady je vestavěn quartzový strojek  ETA F03.111 a Classic R Grande Gent pohání adekvátní kalibr ETA F07.111.

Cena modelové řady Classic R Grande začíná na 8 690 Kč, k dispozici v www.hodinarstvibechyne.cz.