Zdravé mlsání s arašídovými másly Lucky Alvin

Arašídová másla české značky Lucky Alvin se stanou jsou vyrobená pouze z kvalitních arašídů bez přídavku cukru, aromat či konzervantů. Skvěle se hodí jako součást zdravého jídelníčku i k mlsání bez výčitek. Milovníci různorodých chutí ocení varianty s pravou belgickou mléčnou, bílou či hořkou čokoládou.

Buráky neboli arašídy jsou plody podzemnice olejné a patří mezi potraviny, kterým jsou přikládány pozitivní účinky na naše zdraví. Arašídy obsahují celou řadu vitamínů a minerálů jako vitamin B, kyselinu listovou, železo, vápník, hořčík, selen a zinek. Mají silné antioxidační účinky díky vysokému množství přírodního antioxidantu resveratrolu a působí jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním a onemocněním nervové soustavy. Arašídové máslo je bohaté na tuky a bílkoviny, neobsahuje cukr, takže je vhodným pomocníkem v hubnutí a zdravém životním stylu.

Arašídové máslo najde ve vaší kuchyni široké uplatnění. Můžete ho namazat na pečivo jako zdravou pomazánku, ochutit jím kaši či jogurt či ho použít při pečení dezertů. Hodí se i jako základ omáček nebo dresing na váš oblíbený salát. Milovníci arašídového másla ho často jedí lžičkou přímo ze sklenice. Arašídové máslo ve variantě smooth, crunchy nebo s příchutí si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košik.cz.

Arašídové máslo Lucky Alvin Peanut Butter Smooth nebo Crunchy si můžete objednat z e-shopu Kosik.cz za cenu 99,90 Kč.

Arašídové máslo Lucky Alvin Peanut Butter Dark Choco, White Choco nebo Milk Choco si můžete objednat z e-shopu Kosik.cz za cenu 139,90 Kč.

Arašídový krém s kousky Arašídový krém s hořkou belgickou čokoládou Lucky Alvin arašídová krém s mléčnou belgickou čokoládou