Stark distribution představuje další novinky Xiaomi – špičková velká sluchátka a miniaturní Mi Box Mini

Společnost Stark distribution představuje další novinky z produkce Xiaomi. Po dnešním uvedení dvou verzí vlajkové lodi 5,7″ telefonu Mi Note uvádí Xiaomi další dva zcela nové produkty. Velká sluchátka Mi Headphones, která slibují maximální kvalitu reprodukce a miniaturní Mi Box, s jehož pomocí můžete přenášet z mobilních zařízení bezdrátově obraz do televizoru až v kvalitě Full HD.

Světový gigant Xiaomi potvrzuje svoje ambice stát se ještě významnějším hráčem na poli mobilních zařízení a jejich příslušenství. Kromě představení dvou verzí smartphonů, které se svými parametry a provedením zařadily na samou špičku celosvětové nabídky tohoto segmentu, představuje dnes další dvě novinky.

Sluchátka Mi Headphones nejvyšší kvality

Xiaomi vstupuje tímto uvedením do segmentu velkých sluchátek, který se celosvětově stává nejen poslechovou, ale i módní záležitostí. Nová sluchátka Mi Headphones míří hodně vysoko, což dokazuje nejen luxusní provedení se zlatými prvky, ale také použití polootevřené akustiky s velkými 50mm membránami z beryllia, impedancí 32 ohmů a postříbřeným kabelem.

Mi Box Mini

Již před časem představila společnost Xiaomi zařízení Mi Box, které dokáže bezdrátově přenášet obraz z mobilních zařízení do velkých televizorů, a to až v kvalitě Full HD. Dnes představený Mi Box Mini byste snadno jeho velikostí zaměnili za síťový adaptér k mobilnímu telefonu. Přesto je vybaven čtyřjádrovým procesorem Cortex-A7 1,3 GHz s 1 GB RAM. Mi Box Mini podporuje přenos obrazu až v rozlišení 1080p a zvuk Dolby, DTS audio. Pro snadné ovládání je dodáván s dálkovým ovladačem. Vzhledem k tomu, že Mi Box Mini může být schovaný za televizorem, komunikuje ovladač se zařízením pomocí bluetooth.

Obě novinky vnímáme jako další posun společnosti Xiaomi mezi luxusní značky. Dnes uváděné novinky jsou velmi atraktivní pro české zákazníky a po zvážení konkurenčního prostředí a stávající nabídky jsme připraveni zajistit všechny náležitosti pro jejich prodej v ČR, včetně CE certifikace,“ říká Daniel Římal, obchodní ředitel společnosti Stark distribution.

Je až neuvěřitelné, jakou rychlostí se mladá značka Xiaomi posouvá dál. Uvedení dnešních novinek to opět potvrzuje. S podporou MIUI v Číně jsme připraveni okamžitě začít pracovat na lokalizaci všech náležitostí tak, abychom jako komunita MIUIos.cz poskytli českým uživatelům pohodlné a plnohodnotné prostředí všech dnes uváděných zařízení,“ říká Jan Bartl, zástupce komunity MIUIos.cz, která lokalizuje kompletní uživatelské prostředí do češtiny a slovenštiny. Tyto překlady poskytuje smluvně společnosti Stark distirbution.

[Best_Wordpress_Gallery id=“58″ gal_title=“150115_xiaomi_Mi_Box_Headphones“]