S důkladným jarním úklidem pomůže HoppyGo

Jaro je tu a s ním se mnozí z nás pouští do jarního úklidu. Ať už děláte pořádek ve skříních, v garáži nebo na zahradě, vždy je výsledkem velká hromada nepotřebných věcí, které je potřeba odvézt. Je vaše auto na všechny ty pytle s oblečením a kusy harampádí moc malé? Vyzkoušejte půjčení vozu přímo od majitele s carsharingovou službou HoppyGo.

Potřebujete zavézt nepotřebné věci do sběrného dvora, horu oblečení do charity nebo dovézt nový nábytek z obchodu? Stačí si stáhnout aplikaci HoppyGo nebo si přímo na webu během chvilky najít přesně takový vůz, jaký potřebujete – vybírat můžete z více než 1 500 vozů. Na odvoz rozměrnějších věcí se při jarním úklidu bude hodit třeba dodávka, kterou si zarezervujete za pár minut, a vypůjčíte přímo od majitele na tak dlouho, jak budete potřebovat. Na výběr je jich mnoho, a to i za cenu pod 700 korun na den.

Půjčením auta šetříte čas i starosti se sháněním odvozu pro věci, které už u vás doma nemají místo. V ceně výpůjčky je zahrnuto i pojištění, takže se vůbec nemusíte bát, že se s vozem něco stane. A pokud vám po jarním úklidu ještě zbydou síly, můžete si na HoppyGo vypůjčit třeba off-road a vyrazit za odměnu na první jarní výlet.