Paštiky a masné výrobky Čongrády

Za značkou Čongrády stojí rodinná firma, která vyrábí paštiky a další masné výrobky podle prověřených slovenských zabijačkových receptů Štefana Čongrádyho. Do České republiky je přivezla jeho vnučka Zuzana, která spolu s manželem založila firmu a při výrobě postupuje právě podle receptur svého dědečka. Všechny výrobky jsou vyráběny pouze z českého masa a z koření a jsou bezlepkové. Ke konzervaci se nepoužívají žádné chemické přísady, jen sůl a sterilizace.

V nabídce paštik najdete játrovou a bůčkovou. Před podáváním je vhodné paštiky promíchat, aby se tuk, šťáva a masová složka opět spojily. Toto oddělení jednotlivých složek je důkazem čistého produktu bez chemických konzervantů a stabilizátorů. Vyzkoušet můžete také luncheon meat vyrobený pouze z kvalitního hovězího masa. Tradiční paštiky a luncheon meat Čongrády si můžete spolu s dalším nákupem objednat na Kolonial.cz.

————————————-

Játrovou a bůčkovou paštiku Čongrády 90 g si můžete zakoupit na Kolonial.cz za jednotnou cenu 42,90 Kč.

Játrovou a bůčkovou paštiku a luncheon meat Čongrády 185 g si můžete zakoupit na Kolonial.cz za jednotnou cenu 84,90 Kč.

Čongrády Tradiční játrová paštika 90g Čongrády Tradiční játrová paštika  Čongrády Tradiční bůčková paštika 90g Čongrády Tradiční bůčková paštikaČongrády Tradiční luncheon meat