MALL.CZ je se 104 výdejními místy nejdostupnější online nákupní galerií, do krajských měst zaváží i v sobotu

Tři nové služby pro podporu vánoční sezony:

  • CZ pětinásobně navyšuje počet výdejních míst, pokrývá 87 % ČR
  • V 11 krajských městech nabízí nově závozy i v sobotu
  • V Praze nyní doručuje v den objednání

MALL.CZ představuje nové služby pro podporu vánoční sezony a zahajuje spolupráci se sítí výdejen Uloženka.cz. Od 20. října mají zákazníci možnost vyzvedávat zboží po celé ČR v rámci 86 nových výdejních míst. MALL.CZ tímto krokem dosáhne největšího územního pokrytí mezi českými e-shopy s komplexním sortimentem. Spolu s Uloženkou, která se v tomto případě soustředí na menší regionální města, se tak s celkovými 104 výdejními místy výrazně přibližuje zákazníkům po celé ČR.

„Tímto krokem se stáváme nejdostupnějším e-shopem s komplexním sortimentem na českém trhu. Spolu s naším novým distribučním centrem, které zvládne odbavit až 75 tisíc nákupů denně, jsme na letošní vánoční sezonu výborně připraveni. Do konce roku navíc plánujeme představit ještě další novinky,“ dodává Jakub Havrlant, CEO MALL.CZ.

Pro zákazníky to znamená výrazné snížení dojezdové doby k nejbližšímu výdejnímu místu. V menších regionálních městech, kde MALL.CZ doposud žádnou výdejnu neměl, využívá právě sítě Uloženky. Výrazně tak uleví svým centrálním pobočkám, které doposud odbavovaly zákazníky z větších měst. V rámci sítě Uloženka.cz nabízí MALL.CZ dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 Kč, tak jako u běžných rozvozů. Během Vánoc tisícikorunovou hranici překročí takřka 70 % nákupů.

„Zapojením vybraných výdejen Uloženka.cz bude MALL.CZ disponovat výdejními místy ve všech krajských a okresních městech. Budeme tak schopni nabídnout  služby takřka 90 % obyvatel ČR,“ uvádí Pavel Knap, šéf logistiky MALL.CZ.

Nově závozy i v sobotu
Novinkou je také možnost využít k doručení zboží sobotu. Zákazníci už nebudou odkázáni pouze na pracovní týden, kdy si museli často zasílat zboží do práce nebo hlídat termín doručení domů. Službu sobotního doručení lze využít v Praze, Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Jihlavě, Brně, Ostravě a Olomouci.

Doručení tentýž den v Praze
V Praze nově umožňuje MALL.CZ v případě potřeby doručit zboží v den objednání. Služba je k dispozici pro objednávky provedené do 13:00. MALL.CZ následně garantuje doručení do 21. hodiny večerní. Tato možnost platí rovněž pro závoz na veškerá výdejní místa v Praze.