Očista organismu s Kombuchou od Mana Roots

Slovenský výrobce nealkoholických nápojů Mana Roots produkuje nápoje z čistě přírodních surovin bez konzervačních látek a barviv. Veškeré produkty této firmy obsahují pouze kvalitní ingredience, vybrané koření, čaje, čerstvou lisovanou šťávu a minimum cukru. Kombucha v příchutích zázvor a lemongrass je jemně sycený fermentovaný nápoj s živou kulturou, který má kromě příjemné chuti i pozitivní vliv na celý organismus.

Kombucha bývá často považována za houbu, ale jedná se o kulturu bakterií a kvasinek pěstovanou na zeleném či černém čaji. Pochází z východní Asie a díky množství pozitivních účinků na organismus je hojně využívaná především v přírodní medicíně. Kombucha příznivě ovlivňuje imunitu a zažívání, podporuje trávení a metabolismus a je výborným pomocníkem při detoxikaci organismu.

Nápoj z kombuchy je skvělou a zdravou alternativou k tradičním syceným nápojům. Díky minimálnímu obsahu cukru ho mohou pít i děti a hodí se také jako součást pitného režimu při dietě. Kombuchu zázvorovou nebo Kombuchu lemongrass s citronovou trávou si můžete spolu s dalším nákupem objednat z e-shopu Kosik.cz.

 

Nápoj Mana Roots Kombucha zázvorová nebo lemongrass 250 ml si můžete objednat z e-shopu Kosik.cz za cenu 29,90 Kč.

Nápoj Mana Roots Kombucha zázvorová nebo lemongrass 330 ml si můžete objednat z e-shopu Kosik.cz za cenu 36,00 KčMana Roots Kombucha Zázvorová Mana Roots Kombucha Lemongrass