Altron a DataSpring spolupracují na letní akci „Šrotovné“

Společnosti Altron a DataSpring, spustily společnou letní promokampaň s názvem „Šrotovné“, která je zaměřena na zpětný odkup dosluhující firemní infrastruktury. Obnovu a nové řešení ICT nabízí datové centrum DataSpring, které Altron postavil v Lužicích u Hodonína a zajišťuje v něm i správu non-IT části. Datové centrum je certifikováno v úrovni TIER III a ISO:27001.

Altron spolupracuje se společností DataSpring v oblasti poskytování cloudových služeb a infrastruktury dlouhodobě. Výhodou společně připravené akce je přenesení investičních nákladů na provozní, vysoká škálovatelnost a rozsah služeb i řízení výpočetního výkonu a velikosti úložiště dle aktuálních potřeb. Nechybí ani 24/7 monitoring, intuitivnost a jednoduchost managementu prostředí a fyzické zabezpečení.

Integrovaný systém dohledu a monitoringu prostředí zajišťuje nízkou spotřebu energií, a tím snižuje náklady celého řešení. Další možností je sestavení hybridního cloudu s využitím Altron mikrodatového centra, které poskytuje kompletní služby jako klasické datové centrum, a zálohováním do datového centra DataSpring. Výhodou tohoto řešení je umístění dat u zákazníka se zálohováním v datacentru v České republice.

„Společně s našimi partnery se snažíme posouvat standardy trhu cloudových služeb a nebojíme se investic do nových trendů a technologií. Díky spolupráci s osvědčenými technologickými partnery, mezi které patří společnost Altron, přinášíme zákazníkům vyšší kvalitu enterprise řešení za dostupnou cenu. Právě to je cílem naší letní promokampaně,“ řekl Jiří Skopový, generální ředitel společnosti DataSpring.

„Se společností DataSpring dlouhodobě spolupracujeme na rozvoji a podpoře inovativních ICT řešení včetně cloudových služeb a datových center. Díky unikátní společné nabídce jsme připraveni poskytnout spolehlivé a bezpečné řešení a služby, které vyřeší aktuální potřeby firemních zákazníků,“ uvedl Stanislav Stejskal, generální ředitel společnosti Altron.

Díky individuálnímu přístupu dostává zákazník možnost optimalizace nákladů na provoz IT ve spojení s širokou nabídkou virtualizačních platforem, a tím i značnou flexibilitu řešení. Výše uvedené výhody mohou zákazníci získat do konce září 2016, kdy akce končí. Více informací o letní promoakci „Šrotovné“ je k dispozici na webových stránkách www.dataspring.cz/srotovne a www.altron.net.