Vybavte svého malého školáka na hory i na sportovní trénink

Jarní prázdniny jsou v plném proudu a pokud se svými dětmi rádi vyrážíte na hory na lyže, na výlet do přírody nebo za jinou sportovní aktivitou, máme pro vás tip.

Česká značka SAM73 vytváří pohodové oblečení pro sport a volný čas, které je ušité přímo na míru. Jednotlivé kousky mají propracované střihy, jdou ruku v ruce s trendy a jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou pro značku zcela zásadní.

Vybírat z jejich nabídky mohou ženy, muži i děti. A právě na ty nejmenší se nyní zaměříme.

Děti na horách

Vybavte děti na hory pořádnou bundou, která bude funkční a dostatečně teplá na zimní radovánky na sněhu. Dbejte na to, aby takový kousek měl dostatek kapes, třeba na skipas, kapesníky a klidně i nějakou malou svačinu. Ale také, aby se dal stáhnout v pase a měl dostatečně velkou kapuci, která ochrání malého sportovce před silným větrem, deštěm nebo sněhem.

BB513-220--1

Vybíráme pro vás:

Stylová bunda pro malou parádnici a akčního raubíře:

Děti ve městě

GB513-118--1

Pokud děti neoblékáte jako malé elegány a raději volíte praktické sportovní oblečení, co takhle vsadit na oblíbené prošívané bundy. Jsou teplé, funkční, a navíc se díky své praktické velikosti často hodí i jako spodní vrstva pod větší bundu nebo kabát.

Vybíráme pro vás:

Pro akční holky a kluky:

Děti na tréninku

KSWM095-514SM--1

Vybavte své ratolesti na sportovní trénink, tak, aby se jim cvičilo, běhalo nebo skákalo, co nejlépe a nejpohodlněji. Zařaďte do jejich výbavy mikinu, která je na začátku ochrání před zimou a na konci před prochladnutím.

Vybíráme pro vás:

Sportovní mikiny pro malé sportovce:

KSWM095-514SM--1 KSWM094-417SM--3 GB513-118--1 BB513-220--1 BB512-135--1 GB514-500--1