Články

Pomoc na poli i s daňovým přiznáním – farmáři díky digitalizaci zefektivňují administrativní práci

Digitalizace zemědělství přináší kromě pomocí v terénu i důležitou úlevu při nutné administrativě. Zemědělci se každý rok musí

Tři pilíře moderního bankovnictví pro rok 2020 – digitální onboarding, proaktivní komunikace a empatie

Svět bankovnictví se otáčí velmi rychle a chce-li v něm banka uspět, musí rychle reagovat na moderní trendy i technologické výzvy. Stejně jako ostatními obory, i bankovnictvím významně hýbe digitalizace. Ta bankám otevírá nové možnosti, jak optimalizovat procesy a přinášet zákazníkům ty nejlepší služby, ale zároveň je pro ně nelehkou výzvou.

Jak získat tři dny volna navíc? Nakupujte jídlo online

Nakupujete online oblečení, boty, lístky do kina i dovolenou, ale pro jídlo stále ještě jezdíte do obchodu?

Smlouva je základ, nejen v IT

V prostředí byznysu se nikdy nevyplatí spoléhat na gentlemanské dohody – celý projekt je třeba ošetřit smluvně, aby byly na straně dodavatele i zákazníka v plném souladu očekávání a skutečné výstupy.

Milivoj Uzelac: Při užívání dat panuje v Česku nekázeň

Autor fotografie: Michael Tomeš / E15 Kauza zveřejněných e-mailů premiéra Sobotky rozvířila problém bezpečnosti datového provozu na internetu. „Nikdo tu například nemá strach ze zneužití dat v rámci průmyslové špionáže, což je něco, na co si velcí světoví lídři dávají pozor,“ říká Milivoj Uzelac, majitel společnosti Altron, tuzemského lídra ve výstavbě datových center a související infrastruktury.

Český Altron postaví datová centra v Perském zálivu

Na elektronizaci veřejné správy pro jednoho z emírů Spojených arabských emirátů se v podobě malých datových center bude

Logistika.ihned.cz: Stoupá poptávka po rychlejším dovozu zboží z Asie

Růst české ekonomiky, nízká míra nezaměstnanosti, pokles cen pohonných hmot a větší ochota lidí utrácet. To ovlivňuje trh

Průzkum: Způsob nákupu potravin se mění.

Průzkum, který mezi 600 respondenty provedl e-shop s potravinami Koloniál.cz, komentuje retailový odborník Petr Vyhnálek.

Tipy, jak efektivně vyzrát na Ježíška

Přeplněná nákupní centra, dlouhé fronty plné vystresovaných lidí, nervózní prodavači a postupem času prázdnější a prázdnější regály – to vše nás čeká klasické poslední tři týdny před Štědrým dnem. Časem, kdy by se mělo naopak užít co nejvíce klidu, pohody a dobré nálady v rodinném kruhu. Aby vaší jedinou starostí byly takové banality, jako šmouhy na čerstvě umytých oknech či hlídání nabytých kil, připravili jsme několik tipů na vánoční dárky, kterým uděláte radost naprosto každému. Ještě k tomu je nakoupíte z pohodlí domova!

Když venku prší, můžete svého online zákazníka odchytit lépe

Ráz počasí ovlivňuje úspěšnost emailové kampaně. Víme, jaké newslettery posílat za deště a jaké za slunného počasí. Vliv